DergiZan

Yazı ve Sanat Ülkesi

Editörden

DergiZan_logoMERHABA DOSTLAR…

Rayiha ile başlayan dergicilik serüvenimiz Taşra Edebiyat, Tutku, İlmek ve Sakızağacı ile sürdü ve DergiZan ile taçlandı.

Malum matbua dünyası yazın dünyası için olmazsa olmazlardan. Ancak hem baskı öncesi ve hem de baskı sonrasındaki aşamalar yoğun ve masraflı bir uğraş. Bir kişi ve sınırlı bir ekonomik güç ile bütün bu dergileri sınırlı sayıda basıp ve fazla ileri gitmeden nihayetlendirmek zorunda kalıyorsunuz. Okuyucuya ulaşmada ve okuyucunun sana dönmesini sağlamada bir hayli sorun yaşarken, malum iletişim çağının imkanlarından yararlanmamak da biraz cehalet eseri olsa gerek.

Mevlam nasip etti.. DergiZan ile dergi ve yazı sevdamızı bu alemde de sürdürmeye ve yeni bir boyut kazandırmaya başladık. Siz değerli okurlarımızın destek ve katkılarıyla DergiZan kısa sürede güzel işler başaracaktır eminim. Bu anlamda, yüreği ile gören ve yüreği ile yaşayan insanlara ihtiyacımız var. Kalemine, fırçasına ve nefesine güvenen tüm dostları DergiZan’da görmekten onur duyarız.

Ramazan Bayramı ile başladığımız yayınımızda, ümmetçe nice bayramları birlikte idrak etmemizi nasip etmesi için yalvarıyoruz Yaradana.

Hepinizi dergicilerin ve yazarların ülkesi DergiZan’a davet ediyoruz dostlar.

Herkes bir dostunu bize okur yapsın yeter !…

Ramazan SEYDAOĞLU

.

.

.

Bu yazıyı paylaş: